Jak zarabiać więcej na tworzeniu stron www? Webinar na żywo!

Cześć!
z tej strony Aga z Programu Partnerskiego LH.pl. W czwartym kwartale 2023 roku poświęciłam prawie 300 godzin na bezpłatne konsultacje dla naszych Partnerów. Ci, którzy wdrożyli moje wskazówki, teraz zarabiają nawet 4 razy więcej na realizacji stron internetowych dla swoich klientów.

Jeśli szukasz sposobu na pracę, którą wykonasz mądrze, a nie ciężko, to zapraszam Cię na nasz webinar na żywo, który poprowadzę osobiście 20 marca 2024 roku o godzinie 18:00!

Podczas tego spotkania online, odkryjesz:

  • których typów klientów warto szukać,
  • gdzie Klienci poszukują wykonawców stron WWW,
  • jak prawidłowo wycenić projekt dla klienta,
  • jak zbudować pasywny dochód,
  • jak budować silną markę osobistą,
  • jak holistycznie odpowiedzieć na potrzeby klienta.

Jak dołączyć? Oznacz swój udział w transmisji na wybranej platformie, aby otrzymać powiadomienie!

Nie przegap tej szansy na rozwój swojego biznesu!
Do zobaczenia :slight_smile:

1 polubienie

Masa konkretnej wiedzy bardzo dziękujemy.
Jedynie zabrakło mi konkretów tzn - np jakiś szablon by się przydał osobom, które zaczynają jak co i jak :slight_smile: byłoby świetnie. Ostatnio widziałem ogłoszenie w pewnym portalu nie będę zdradzał nazwy - ktoś chciał aby wykonać stronę za 400 zł :expressionless: czy to jest normalne ?

Cześć Maras!
Dziękuję ci za informację zwrotną po webinarze. Co masz na myśli pisząc “szablon”? Chodzi ci o szablon rozmowy handlowej czy może szablon ogłoszenia na portalu, gdzie znajdują się Klienci?
Drafty i wskazówki możesz otrzymać podczas bezpłatnych konsultacji ze mną : Konsultacja rozwojowa | Aga Malińska | Cal.com

Co do ceny, którą widziałeś za wykonanie strony www - to częsty problem osób początkujących, które rywalizują o Klientów. Osoba, która prowadzi firmę już jakiś czas, zwłaszcza agencja nie jest w stanie takiej kwoty zaproponować z uwagi na koszty prowadzenia firmy, a także dodatkowe wartości oferowane Klientom.
Jeśli masz pytania lub wątpliwości, chciałbyś porozmawiać to zapraszam do kontaktu :slight_smile:
Pozdrawiam
Aga

1 polubienie

Tutaj to akurat była cena zaproponowana przez klienta, który napisał, ze ma taki budżet. I teraz pytanie czy warto do takiego klienta “uderzać” i oferować swoją np 5 x większą cenę czy po prostu zostawić bez świadomości?

Cześć,
ja w takim przypadku i tak umówiłabym się z Klientem na indywidualną konsultację podczas której zebrałabym argumenty dlaczego warto, aby Klient zapłacił rynkową stawkę za wykonanie usługi.
Często zaproponowana kwota wynika z niewiedzy Klienta. Budżet oczywiście “nie jest z gumy”, ale może już pewien zakres usługi jesteś w stanie wykonać w kwocie 400 zł, a dalsze prace zaproponować i zaplanować w innym terminie, kiedy np Klient zdobędzie wystarczające środki.

1 polubienie