Strona z koszykiem

Mam problem następującej kwestii. Uruchomiłem motyw OceanWP. Uruchomiłem sklep. Wrzuciłem produkt do koszyka. Klikam “zobacz koszyk” i otwiera mi się pusta strona. Gdzie jest problem, że nie widzę produktów jakie mam w koszyku?

Niestety tak ciężko jest to zdiagnozować jak nie ma dostępu do panelu admina tej strony - można tylko “gdybać”. Problem może byc zarówno z motywem jak, ewewntualnie z zainstalowanymi wtyczkami.

Spróbuj po kolei wyłączać (ale nie usuwać!) wtyczki i zobacz, co się stanie. Być może problemem jest jakaś wtyczka? Ewentualnie spróbuj utworzyć nową stronę koszyka, przypisz ją w woocommerce, ale nie rób tego na blokach, a użyj tylko shortcode [woocommerce_cart] i wtedy zobacz, czy koszyk dalej się nie wyświetla.

Jeżeli dalej miałbyś problem, to polecamy się :slight_smile: Więcej informacji znajdziesz w dziale Zlecenia :slight_smile:

Z tym po części sobie chyba poradziłem, Czy jak w gutenbergu robię odstępy, zmieniam wielkość czcionki, czy zmieniam wielkość zdjęć z widokiem na komputer, następnie zmieniam na tablet i nanoszę inne parametry powyższych działań, to nie powinno zachować mi inne wprowadzone parametry na każdym urządzeniu? Niestety tak się nie dzieje. Jak zmieniam czcionkę dla przykładu na widoku komputera na 20px, to na tyle samo zmienia mi się na tablecie i urządzeniu mobilnym. Dlaczego? W elementorze one nie synchronizują się.

Tak działa css, na polski to kaskadowe arkusze stylów. Głównym punktem odniesienia jest desktop, to co ustawione tam, rzutuje na niższe rozmiary. To co zmienisz na teblecie będzie miało wpływ na mobile czyli mniejsze rozdzielczości niż tablet ale na wyższe nie ma to żadnego wpływu. Nie idzie to w górę a tylko i wyłącznie w dół. Desktop → tablet → mobile

Nie zupełnie, albo zupełnie nie. Kaskadowe owszem. Jeśli w plikach CSS jest podejście desktop first to można z tą kolejnością się zgodzić. Obecnie CSS-y są pisane raczej już jako mobile-first czyli kolejność strzałek będzie odwrócona, więc kolejność na schemacie będzie szła “wyłącznie” w górę a nie w dół.

Nie jest ani kolejkując w dół ani w górę, niezależnie czy zmienię czcionkę na desktop → zmienia się automatycznie na tablecie i urządzeniu przenośnym
Dokładnie to samo dzieje się jak przejdę na urządzenie przenośne i zmienię czcionkę to ulega zmianie również na tablecie i desktop.
Coś mam nie tak coś w ustawieniach?
Korzystam z Gutenberga nadmienię.