Strony WWW - kompleksowo,

Otwieram zapisy na strony WWW (sklepy internetowe oraz platformy szkoleniowe) na maj i czerwiec tego roku. Jeśli potrzebujecie takiego wsparcia to zapraszam, a poniżej informacje co zawiera się w pojęciu oferowane przeze mnie usługi pod hasłem “strona internetowa”.

Co oferuję? Stronę WWW opartą o CMS WordPress, która jest:

  • **responsywna **(to znaczy jest dostosowana do wyświetlania zarówno na komputerze jak i urządzeniach mobilnych)
  • przygotowana pod proces **SEO **(nagłówki, tytuły, optymalizacja treści i obrazków), SEO to nie wtyczka i nie jednorazowa czynność :slightly_smiling_face:
  • zgodna z zasadami user experience i architektury informacji, czyli taka na której nikt nie czuje się zagubiony, wie gdzie ma kliknąć by dostać to, co go interesuje,
  • skalowalna, czyli intuicyjna w poszerzaniu o nową zawartość bez utraty logicznej organizacji treści,
  • zgodna z prawem - wdrażam odpowiednią dokumentację, która wymagana jest na stronach WWW (polityka prywatności i cookies, odpowiednie polityki publikacji opinii czy newslettera)
  • szybka - zoptymalizowana tak, by wczytywała się szybko niezależnie od tego czy to na telefonie czy na komputerze.

Oprócz tego w pakiecie otrzymujecie:

  • Stronę na własność. Strona jest na hostingu wykupionym na wasze dane, domena, wszystkie wtyczki również - ja tylko zajmuję się formalnościami. Daje to pewność, że nawet jeśli ja zdecyduję się zakończyć swoją działalność, to strona istnieje dalej i możecie nią zarządzać dopóki opłacacie abonament za hosting,
  • **Pierwszy rok hostingu w cenie strony ** w ramach programu partnerskiego z firmą hostingową,
  • umowa - niezbędne jest podpisanie umowy zawierającej przeniesienie praw autorskich,
  • szkolenie po zakończeniu współpracy - tak, żebyście mogli sami te strony później obsługiwać i aktualizować - bez sztabu informatyków. Szkolenie trwa godzinę i odbywa się na żywo poprzez Google Meet. Nagrywam je i wysyłam, tak żeby można było je odtworzyć w dowolnej chwili,
  • 1 miesiąc! wsparcia powdrożeniowego.

Można mi zlecić również opiekę nad stroną.

Wyceniam strony na bazie briefa projektowego. Ceny zaczynają się od 2500 zł brutto. Mam ograniczoną ilość projektów miesięcznie, by każdemu klientowi poświęcić wystarczającą ilość czasu (i czasem spać oraz nie paść z głodu).

Zapraszam www.infoblogerka.pl
Brief do wyceny: www.infoblogerka.pl/brief

W kontakcie,
Gabi

Czy cos takiego Cie zainteresuje? Szczegóły do uzgodnienia…