Tłumaczenie strony wtyczką

Szukam taniego sposobu na tłumaczenie strony, czytałem że można to zrobić za pomocą wtyczki. Ma ktoś na to sprawdzony sposób?

Też jestem zainteresowany

Zależy co masz na myśli mówiąc “tłumaczenie”.

Jeżeli masz elementy na stronie które są np po angielsku, a chcesz po polsku, to wtyczka - Loco Translate.

Jeżeli jednak interesuje Cię wielojęzyczna strona - to wtyczka PolyLang. Jeżeli korzystasz też z elementora to dodatkowo Connect PolyLang for Elementor…

3 polubienia

Ok. PolyLang wygląda ok. Tylko moja strona ma wiele podstron. A chciałbym mieć np przycisk do zmiany całej strony na inny język np ang i niem. Czy trzeba ją ustawiać dla każdej podstrony?

Hej, mam pytanie odnośnie wtyczki PolyLang. Używam jej na mojej stronie i zauważyłam, że na stronach w wersji angielskiej nie jest widoczna stopka. Wydaje mi się, że robię wszystko tak samo jak przy ustawieniach PL. Czy ktoś miał taką sytuację lub wie co może być przyczyną?

Musisz utworzyć menu dla każdej wersji językowej (Wygląd → Menu). W tym np menu stopki. A może to też być problem z motywem. Ewentualnie jeżeli używasz Template Builder z Elementora to chyba też musisz utworzyć stopkę dla nowej wersji językowej.