Wizytowka firmy budowlanej

Cześć,
moj tata ma firmę budowlaną. Poprosił mnie o pomoc - stworzenie jego strony www. To taki mały deweloper lokalny w okolicach Poznania / Szamotuł.
Z racji tego, że dopiero zapisałam się do kursu i zamierzam brać w nim udział, będę wdzięczna za każdą pomoc- pewnie będę Was męczyć pytaniami technicznymi.
Tata chciałby mieć stronę bez podstron, to chyba taki landingpage czy onepage, jeśli dobrze wyczytałam.
Jak mam coś robić, to raz a dobrze. Stąd moje pytanie do Was, co Waszym zdaniem powinna zawierać taka strona www? Powinna być galeria, rzuty mieszkań, draft umowy czy może coś innego?
Opłaty za ogłoszenia na portalach zaraz nas zjedzą, więc pomóżcie!

Strona typu onepage nie ma sensu. Jeśli chcecie na rynku lokalnym pozyskiwać Klientów, to koniecznie stwórz stronę z kilkoma zakładkami.
Co do treści - nie podpowiem, bo nie kupowałem jeszcze mieszkania, ale najlepiej usiąść z tatą i zapytać go o co najczęściej pytają go Klienci oraz sprawdzić strony www bezpośredniej konkurencji.
Warto także zobaczyć jakie informacje znajdują się na stronach portali.
Jeśli nie dasz rady samodzielnie postawić strony waszych marzeń, albo chciałabyś/ chcialbyś zlecić ją to zapraszam do kontaktu na alangnomek@gmail.com - strony www w tej branży jeszcez nie robiłęm, dogadamy się, bo właśnie szukam projektów do portfolio.

Najlepiej postawić stronę oczywiście na WordPress.

Jeżeli będą informacje o obiektach - można wykorzystać tutaj własne typy postów. Np “do wynajęcia” lub “na sprzedaż”. Galeria zdjęć danego mieszkania i rzuty to myślę, że jak najbardziej - w końcu warto w jakiś sposób zachęcić klienta. We własnym typie postów każdy obiekt/dom/mieszkanie miałby np własną galerię + rzuty.

Jeżeli będziesz miał z tym trudności - zapraszamy do kontaktu z nami - możesz nam zlecić utworzenie takiej strony WWW :slight_smile: ← informacje w dziale “zlecenia”

wpisujesz w google haslo na jakie chcesz aby wyszukana byla strona. Patrzysz na pierwsze 10 wynikow. sprawdzasz co posaidaja, spisujesz, analizujesz i budujesz cos na ta miare.

Hej, podpinam się pod innych, że onepage nie ma sensu. Jesli chcesz dać galerie/portfolio + oferta + strona kontaktowa, na której umieścisz formularz kontaktowy i mapkę dojazdu np.