YouTube w biznesie. Jak budować markę i pozyskiwać zlecenia? Webinar na żywo!

Cześć!
Co robicie 03.04.2024 o godzinie 18:00?
Tym razem zapraszam Was na webinar, który sprawdzi się w każdej branży, niezależnie od tego jakie produkty lub usługi sprzedajecie lub zamierzacie.
Według danych z DIGITAL 2023: GLOBAL OVERVIEW REPORT za 2023 rok z portalu YouTube korzysta ponad 27 milionów Polaków!
Jeżeli myślisz o budowaniu swojej obecności w tym medium, to dołącz do nas podczas spotkania na żywo!
Moim gościem będzie znany z kanału “Biznes na boku” Dawid Gałenżeski!

Zapisz się na wydarzenie i dołącz do nas za pomocą wygodnej dla Ciebie platformy!
yt: https://www.youtube.com/watch?v=JSkGIZ0o9Os

lin: YouTube w biznesie. Jak budować markę i pozyskiwać zlecenia? Webinar LIVE! | LinkedIn

fcb : YouTube w biznesie. Jak budować markę i pozyskiwać zlecenia? Webinar na żywo!

Do zobaczenia!

1 polubienie

3 kwietnia robię triceps ale będę :slight_smile:

Można robić dwie rzeczy w tym samym czasie :slight_smile: Będzie mi bardzo miło, jeśli po treningu lub w jego trakcie będziesz aktywnym uczestnikiem naszego wydarzenia :slight_smile:

1 polubienie

Wpisałam w kalendarz :slight_smile:

1 polubienie

Cześć! Super! Myślę, że w Twojej działalności ( fotografia o ile dobrze pamiętam), YT może się świetnie sprawdzić. Czekam na Twoje pytania do naszego eksperta :slight_smile:

1 polubienie

Mam takie pytanie jak zrobić takie fajne miejsce - space do dzielenia się widzą. CZy do tego potrzebna jest większa wiedza programistyczna czy WP starczy ? :slight_smile:

@blazej.starosta pytanie do Ciebie :slight_smile:

1 polubienie

@blazej.starosta pytanie jest :slight_smile:

W przypadku tego serwisu nie korzystamy z WordPressa. Społeczność space.lh.pl została stworzona w oparciu o Discourse: https://www.discourse.org/

Discourse to oprogramowanie, którym możesz zbudować tego typu forum / miejsce dla społeczności. Dostępny jest w dwóch wersjach:

  • płatnej (model abonamentowy), gdzie nie hostujesz serwisu samodzielnie, tylko dostajesz dostęp do gotowej instancji (taki odpowiednik usługi WordPress.com w przypadku WordPressa), z ograniczoną liczbą wyświetleń i innymi limitami (standardowo - pakiety w modelu subskrybcyjnym)
  • darmowej (open-source), bez ograniczeń, którą jednak musisz umieścić na własnym serwerze i skonfigurować samodzielnie (taki odpowiednik instalacji WordPressa ze strony WordPress.org)

Aby jednak uruchomić Discourse samodzielnie, będzie potrzebna Ci nieco większa wiedza niż ta wymagana do stworzenia strony na WordPressie. Discourse możesz zainstalować np. przy użyciu Dockera, ale nie zrobisz tego na hostingu współdzielonym - potrzebny będzie Ci np. Cloud Server w LH.pl.

1 polubienie