Zlecenia - regulamin i zasady

Tworzysz strony? A może chcesz zlecić wykonanie strony internetowej? W tym miejscu możesz szukać współpracy.

Regulamin działu “Zlecenia”:

  1. LH.pl nie jest stroną w zawieranych umowach pomiędzy zlecającymi a twórcami stron WWW. Nie ponosimy żadnej odpowiedzialności za zawartość, jakość lub zgodność wykonania zleconych prac.
  2. Jeżeli jesteś twórcą stron, uzupełnij swój profil o dodatkowe informacje takie jak: link do swojej oferty, napisz jakie strony tworzysz, w jakim budżecie, jakie zlecenia przyjmujesz. W wątku Zlecenia korzystaj z linku do swojego uzupełnionego profilu, nie do swojej strony internetowej.
  3. Kategoria “Zlecenia” została stworzona wyłącznie jako miejsce, w którym zlecający i twórcy stron WWW mogą znaleźć klientów lub wykonawców i nawiązać współpracę.
  4. LH.pl nie odpowiada za żadne straty, szkody lub problemy wynikające z transakcji zawartych w ramach działu “Zlecenia”. Każda umowa zawarta między użytkownikami jest wyłącznie ich odpowiedzialnością.
  5. Użytkownicy korzystający z działu “Zlecenia” są zobowiązani do przestrzegania obowiązujących przepisów prawa oraz zasad dobrych obyczajów podczas nawiązywania kontaktów i zawierania umów.